WE’re Mimarlık

Alttaki linklere tıklayarak bize sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Hakkımızda

WE're

WE're mimarlık ve kentsel tasarım kollarında yenilikçi ve ilerici bir düşünce ve zihniyet anlayışını işbirlikçi tasarım uygulamalarıyla yakalama arayışı içinde 2013 yılında kurulmuştur.

WE’re, aynı motivasyonla birden fazla ölçekte tüm tasarım disiplinlerinden esinlenerek, “yeni” ve “benzersiz” düşünme hedefiyle her zaman kendini zorlayan süreçler arar. Bu, stüdyodaki işlemleri katı bir hiyerarşik yapı yerine her zaman şeffaf, işbirlikçi süreçler yapar. WE’re mimarlık, kentsel planlama ve tüm tasarım disiplinlerinin sadece kendi dinamikleriyle değil, diğer sosyal, pozitif ve beşeri bilimlerle de yeniden düşünülmesi gerektiğini düşünür.

İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunudur. Lisans eğitimi süresince Selanik / Yunanistan ve Zagreb, Split / Hırvatistan’da eğitim ve çalışma olanakları bulunmuş, yurtiçi ve yurtdışında çeşitli seminer ve atölye çalışmalarına katılmıştır. 2008 yılından beri İstanbul’da çeşitli ofislerde çalıştıktan sonra WE’re pratiğini başlatmış ve o tarihten bu yana çalışmalarına WE’re bünyesinde devam etmektedir.

Ali Önalp

MİMAR

İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunudur. Öğrenim hayatında UDK Berlin’de bulunmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimari Tasarımda Bilişim programında yüksek lisans derecesine sahiptir. Parametrik mimari ve çalışma modelleri ile konut mimarisi sentezinde çalışmalar yapmıştır.2008 yılından beri İstanbul’da çeşitli ofislerde çalıştıktan sonra WE’re pratiğini başlatmış ve o tarihten bu yana çalışmalarına WE’re bünyesinde devam etmektedir.

Burak Yardımcı

Y.MİMAR

İstanbul Medipol Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden 2020 yılında mezun olmuştur. 2020 yılından itibaren profesyonel çalışmalarına WE’re bünyesinde devam etmektedir.

Melis Üsküner

MİMAR

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunudur. Uludağ Üniversitesi Mimarlık Tarihi Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans tez çalışmalarını sürdürmektedir. 2015-2016 ve 2016-2017 eğitim öğretim yıllarında Bursa Teknik Üniversitesi İç Mimarlık Bölüm’nde sözleşmeli olarak eğitim vermiştir. Kayak, tenis, antika, sinema, tiyatro ve müzik hobileridir.

Furkan Toksöz

İÇ MİMAR

Dumlupınar Üniversitesi Maliye Bölümü mezunudur. Uludağ Üniversitesi Peyzaj Bölümü’nde eğitimini sürdürmektedir. Mimari mekân ve ürün görselleştirme uzmanıdır. Yürüyüş, bisiklet, kitap, müzik, dans, doğa ve tüm hayvanlar hobileridir.

Merve Toksöz

GÖRSELLEŞTİRME UZMANI

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur. 2014-2016 ve 2016-2018 yılları arasında iki dönem İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Gençlik Komisyonu Başkanlık görevini yürütmüştür. 2016-2017 ve 2017-2018 eğitim öğretim yıllarında Bursa Teknik Üniversitesi İç Mimarlık Bölüm’nde sözleşmeli olarak eğitim vermiştir. Yapı uygulamaları uzmanlık alanıdır. C sınıfı iş güvenliği uzmanıdır. Doğa, müzik, seyahat, fotoğraf, sinema, tiyatro ve kitap hobileridir.

Yiğithan Toksöz

İNŞAAT MÜHENDİSİ

WE’re

WE're İstanbul'da mimarlık, kentsel planlama ve tüm tasarım disiplinleri adına 2013 yılında kurulmuştur. Aynı motivasyonla çoklu ölçekler içeren tüm tasarım disiplinlerinden esinlenerek, “yeni” ve “benzersiz” düşünme hedefiyle daima kendi kendini zorlayan süreçler arar.

Proje Aşamaları

WE're mimarlık, kentsel planlama ve tüm tasarım disiplinlerinin sadece kendi dinamikleriyle değil, diğer sosyal, pozitif ve beşeri bilimlerle de yeniden düşünülmesi gerektiğini düşünür. Ofiste her zaman şeffaf ve işbirlikçi olan ortak tasarım ortamları oluşturmaya çalışır

OFİSLER